راهنمای سفارش دهی در سایت

راهنمای سفارش دهی

روند ثبت سفارش در وب سایت چاپ سانترال، مراحل ثابت و مشخصی دارد. این راهنما، با هدف معرفی مراحل و روند ثبت سفارش این وب سایت نوشته شده است. روند ثبت سفارش در این وب سایت به شرح زیر می باشد:

  1. 1. ایجاد حساب کاربری

در ابتدا باید یک حساب کاربری برای خود بسازید. برای این کار تنها کافیست از گوشه ی بالا، سمت چپ صفحه اصلی، گزینه ی ورود را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه، صفحه ای برای شما باز می شود که از طریق آن می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید. در صورتی که برای اولین بار قصد ثبت سفارش در این وب سایت را دارید، باید گزینه ی ثبت نام را از بالای صفحه انتخاب نمایید.در این بخش از شما اطلاعاتی همچون شماره تماس، ایمیل، نام کاربری و رمز عبور درخواست می شود. پس از تکمیل فرم اطلاعات اولیه و با کلیک بر دکمه ی ثبت نام، این مرحله به پایان می رسد.در پایان، کد فعالسازی حساب کاربری شما به شماره تماس وارد شده، پیامک می شود. با وارد کردن کد فعالسازی، ثبت نام شما در وب سایت چاپ سانترال تکمیل شده و به پنل کاربری خود وارد می شوید.پنل کاربری امکان دسترسی به سفارشات، موجودی حساب، جمع خریدها، آدرس های ثبت شده و ... را برای شما فراهم می نماید. همچنین در این بخش می توانید اطلاعات پروفایل خود را ویرایش نمایید.  1. 2. انتخاب نوع سفارش

  2. از طریق منو اصلی که در بالای صفحه قرار دارد می توانید دسته بندی ها و نوع محصولات چاپی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با کلیک روی نام گروه محصولات، اطلاعاتی درباره کتگوری انتخاب شده و محصولات زیرمجموعه آن به شما ارائه می شود. در نهایت با انتخاب محصول چاپی مورد نظر خود و کلیک روی نام آن، به صفحه ی ثبت سفارش وارد می شوید.


  1. 3. تکمیل فیلدها

  2. در صفحه ی ثبت سفارش هر یک از محصولات چاپ سانترال، امکان تعیین جزئیات سفارش فراهم شده است. برای این کار، فیلدهای مختلفی در نظر گرفته شده است که با انتخاب یکی از گزینه های موجود می توانید جزئیات سفارش خود را تعیین نمایید. بر اساس فیلدهای انتخاب شده، هزینه ی سفارش و زمان تحویل آن محاسبه شده و به شما نمایش داده می شود.


  1. 4. ثبت سفارش

  2. پس از محاسبه ی هزینه و زمان تحویل سفارش، فایل چاپی خود را آپلود نموده و با کلیک روی گزینه خرید، محصول به سبد خرید شما اضافه خواهد شد. در ادامه با افزودن آدرس، تعیین نحوه دریافت سفارش، مطالعه و تایید قوانین و مقررات وب سایت چاپ سانترال، ثبت سفارش شما تکمیل می شود. در پایان، با کلیک روی گزینه پرداخت نهایی و انتخاب درگاه پرداخت مورد نظر خود می توانید هزینه ی چاپ سفارشات خود را پرداخت نموده و روند ثبت سفارش خود را به پایان برسانید. همچنین در این مرحله امکان دریافت پیش فاکتور نیز فراهم شده است.